PSPad

Sponsorlu Bağlantılar
4.6.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kod/Metin Editörü

PSPad Editor, ücretsiz bir programlama editörü olarak hizmet veren indirilebilir bir Windows tabanlı bir uygulamadır. Tüm geliştiriciler Visual Basic, PHP, SQL, ASP, HTML, C ++ ve Perl gibi farklı programlama dillerinde projelerini geliştirmek için bu ücretsiz editörü kullanabilir.

Yapılandırılmış kullanıcı arayüzü tüm önemli öğeleri görmek ve kolayca ileri geri farklı projeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Entegre makro düzenleyici belli operasyonların otomasyonunu sağlar. FTP istemcisi olarak, Web üzerinde doğrudan dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

PSPad Editor, çeşitli programlama ortamlarıyla çalışmak zorunda olan kullanıcılar tarafından kısıtlama olmaksızın indirilebilir ve kullanılabilir. Uygulama, bir kaynak kodda sözdizimini vurgulamayı sağlar, düz metin işler ve zengin metin biçimlendirme işlevleri sunar.

PSPad Editor, hafif boyut kullanırken kullanıcı genişletme özellikleri de sunar. Bu uygulama, basit denetimleri ve kullanımı kolay bir arayüz kullanmaktadır.

PSPad Editörü şu dosya türlerini destekler: C++, Cobol, MS-Dos batch, CSS, Forth, Fortran, FoxPro, HTML, XHTML, INI, Inno Setup, Java, JavaScript, KixStart, Object Pascal, Perl, PHP, Python, RSS, SQL, TCL/TK, Unix ShellScript, VBScript, Visual Basic ve daha fazlası.

PSPad sayısız fonksiyonları ile her geliştiriciyi mutlu edecek piyasadaki en iyi metin editörlerinden biridir.

PSPad İçin Yorum Yap