Pushbullet

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Dosya Gönderme Uygulaması

Pushbullet telefonunuza gelmekte olan bildirimleri Bilgisayarınızda görmenizi sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde hiç bir bildirimi kaçırmayacak ve ayrıca arkadaşlarınıza bildirim mesajları göndermenize de yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz olarak sunulan program hem kendi telefonunuza hem de arkadaşlarınıza her şeyi göndermek oldukça kolay hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Peki neler göndereceğine bakalım mı?

Link, resim, dosya, liste, not ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.

Uygulamayı bu kadar cazip kılan nedir ona bakacak olursak; resim, metin, link ve dosya gibi her türlü şeyi bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara atmanın en hızlı ve kolay yoludur. Ayrıca bu işlemleri arkadaşlarınızın cihazlarına da yapabilirsiniz.

Her hangi bir dosya göndereceğiniz zaman dosya otomatik şekilde indirilir ve size bir bildirim ile iletilir. Bildirime dokunmanız dosyayı açar ve bu işlemden sonra e-posta veya Dropbox dosyalarınız arasında dosyaları aramanıza gerek kalmaz.

Ayrıca telefonunuzun bildirim çubuğuna site adresleri de gönderin. Bildirime dokunarak adrese gidebilirsiniz. Bilgisayarda bir adres bulduktan sonra dönüp bir de telefonunuzda uzun bir süre de aramaktansa Pushbullet programı ile telefona gönderin.

Son olarak da listeler, notlar ve hatırlatmalar da gönderebileceğiniz Pushbullet telefonunuzda olması gereken bir programdır.

Pushbullet İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Dosya Transferi Uygulaması

Pushbullet Hakkında Yazılar

Pushbullet İçin Yorum Yap