Pushbullet

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Dosya Transferi Uygulaması

Pushbullet telefondan Bilgisayara ve Bilgisayar’dan iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza linkler, resimler, dosyalar, listeler, notlar ve daha fazlasını gönderip almanızı sağlayan bir dosya aktarma programıdır.

Pushbullet iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza gelecek her türlü bildirimleri Bilgisayarda göstermenize yardımcı olacak. Ücretsiz olarak sunulan program size her türlü dosyayı kolay ve hızlı bir biçimde gönderebilir ve alabilirsiniz. Bildirim şeklinde alacağınızdan dolayı hiç bir mesajdan habersiz kalmayacaksınız.

Pushbullet ile arkadaşlarınıza da kolay bir biçimde her şeyi gönderebilirsiniz. Cihazınıza gelecek bildirimler Bilgisayarınızda gösterilecek. Resim, yazı, link fark etmez her türlüsünü cihazlar arasında en kolay bir biçimde transfer edin.

Göndereceğiniz dosyalar otomatik bir biçimde indirilir ve bildirim olarak sizi bekler. Gelen bildirimlere dokunmanız açılmasını sağlar ve bu şekilde e-posta yada Dropbox dosyalarınız arasından dosya aramanıza gerek kalmayacak. Cihazlarınızın bildirim çubuğuna site adresi gönderin. Daha sonra bildirime dokunun ve adrese gidin.

Pushbullet İndir (Android)
Android Ücretsiz Dosya Gönderme Uygulaması

Pushbullet Hakkında Yazılar

Pushbullet İçin Yorum Yap