Q4Search: İnternetten Dosya Arama ve Metin Çeviri Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Q4Search Windows için zengin özellikli doğru, hızlı, güvenilir arama ve çeviri yazılımıdır. Özelleştirme ayarları, kolay gezinme modu ve mükemmel bir tarama hızı ile zengin bir paketi sunuyor. Q4Search kullanıcı arayüzü çok basit ve hoşunuza gidecek şekilde tasarlamak için esnektir.

Windows bilgisayarlarda daha hızlı ve doğru sonuçlar çıkaran gelişmiş bir arama programı arıyorsanız Q4Search yazılımını deneyebilirsiniz. Bu yazımızda Q4Search tanıtımını yapacağız. Q4Search programını aşağıdaki indirme bağlantısından yükleyebilirsiniz.

q4search-translation-araci-

Q4Search inceleme ve özellikleri

Kısayollar: Q4Search müzik, torrent, video, oyun ve kitap gibi en yaygın aramalar için kısayollar sunmaktadır. Tüm bu kategoriler ilgili internet siteleriyle kategorize edebilirsiniz. Müzik aramak istiyorsanız; örneğin, Amazon, 4shared, Music2, MP3va, MP3Juices, emusic ve 8 parçaları gibi internet sitelerinden sonuçlar almak için seçenekleri ayarlayabilirsiniz. Kişisel sekmesi çeşitli arama motorları için kısayol tuşları sağlar ve anında seçilen arama motorlarından ilgili arama sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Q4Search-muzik

Hızlı ve daha iyi arama sonuçları: Bu sezgisel program ile şimdi bile web tarayıcısını açmadan anlık arama sonuçlarını alabilirsiniz. Sadece sisteminizde Q4Search yükleyin, herhangi bir belge platformda metni seçin ve klavyedeki Ctrl + Q tuşuna basın ve program arama sonuçları tercihlerinize bağlı sonuçlar çıkaracaktır.

Çoklu Dilde Çeviriler: Program özel olarak tasarlanmış ve kullanıcıların tek bir tıklama ile herhangi bir web sayfasının anlık çevirilerini almak için yardımcı olan bir çok dilli çeviri aracı ile geliştirilmiştir. Sadece herhangi bir metni seçip Ctrl + Q tuşuna basmanız yeterlidir. Çeviri sonuçlarını gösterecektir. Ayrıca, yazılım tüm belge formatlarını destekler.

q4search-ceviri

Temelde yazılım, en yaygın kullanılan web siteleri için kısayollar sunarak internet arama ve tarama hızlandırmaya yardımcı olur. Hızlı arama sonuçlarını almak için kategorileri özelleştirebilirsiniz.

Akıllı arama ve metin çeviri özellikleri sayesinde her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu söylemek isterim. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Q4Search İndir
Ücretsiz Gelişmiş Arama ve Metin Çeviri Programı

Q4Search: İnternetten Dosya Arama ve Metin Çeviri Programı İçin Yorum Yap