QGifer 0.2.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

QGifer: Video Karelerden GIF Animasyonlar Oluşturma

QGifer video dosyasından bir sahne ayıklamak ve animasyonlu GIF resimler olarak kaydetmeyi sağlayan açık kaynak kodlu ücretsiz bir uygulamadır. Video dosyasını yükledikten sonra, animasyon başlangıç ​​/ bitiş karelerini seçmek için dahili oynatıcıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca çıkış boyutunu ve renk paleti ayarlarını değiştirmek ve isteğe bağlı birçok temel renk filtreleri uygulayabilirsiniz. Bir metin veya görüntü bindirmesi (örn. filigran metin veya logo) eklemek için bir seçenek de var. İşiniz bittiğinde, sadece GIF dosyası olarak animasyon önizlemesini ve kaydetmek için Extract GIF düğmesine tıklayın.

GIF animasyonları boyutu çok büyük olabilir, mümkün olduğunca birkaç kare için çerçeve çıkarma sınırlaması yapmanız gerekir. QGifer ile videolardan sevdiğiniz kısımları çıkarabilir ve animasyonlu GIF resimler oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde filmlerin veya videoları bir kısmı GIF resim olarak paylaşılmaktadır. Bu program sayesinde sizde artık filmlerden, videolardan sevdiğiniz kısımları çıkararak hareketli GIF resimler oluşturabilirsiniz.

QGifer ile oluşturacağınız hareketli GIF resimler büyük boyutlarda olabilir. Dahili GIF optimizasyon aracı sayesinde oluşturduğunuz GIF animasyonların dosya boyutunu azaltabilirsiniz. Ancak bu dahili GIF optimizasyon aracı ne derece dosya boyutunu azaltabilir? Ek olarak GIF Optimizer programını da kullanmanızı tavsiye ederim.

QGifer – Ekran Görüntüsü

qgifer-indir-

QGifer 0.2.1 İndir İçin Yorum Yap