Quick Search 5.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 1 kişi

Quick Search: Hızlı Dosya ve Klasör Arama Programı

Quick Search, anahtar kelime ile hızlı bir şekilde dosyaları ve klasörleri bulmaya yardımcı olmak için ücretsiz yerel arama aracıdır. Windows aramasına göre daha hızlı ve kolay kullanımlı bir alternatif programdır. Bilgisayarınızdaki mevcut dosya ve klasörleri aramak için normal Windows arama hizmetini kullanabilirsiniz. Windows araması, çok yavaş işleyen ve kesin çözüm sunan bir hizmet değildir. Windows için daha gelişmiş ücretsiz bir arama programı arıyorsanız Quick Search programını tavsiye ederim.

Tarayıcı arama mantığı ile siz anahtar kelimeleri girmeye başladığınız zaman arama kriterlerine göre sonuçlar belirecektir. Gerçek zamanlı olarak arama sonuçlarını göreceksiniz. Daha yüksek çalışma verimliliği için arama sonuçlarını daraltmak için kaliteli bir arama filtresi sunuyor.

Programın kısaca özelliklerine değinecek olursak; anahtar kelimeler ile dosya ve klasörleri bulma. Hızlı dosya indeksleme sayesinde en son eklenen dosyaları bulabilirsiniz. Hızlı ve gerçek zamanlı arama özelliği sayesinde aranılan özelliklere uygun dosya ve klasörler görüntülenecektir. Çok az kaynak kullanımı sayesinde bilgisayarınızı yormadan çalışır. Basit arayüzü sayesinde kolay bir kullanım sunuyor.

Sonuç olarak Windows arama hizmeti için alternatif hızlı dosya ve klasör arama programı istiyorsanız Quick Search programını denemekte fayda var.

Quick Search – Ekran Görüntüsü

Quick Search indir-dosya-klasor-arama-programi

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Quick Search 5.0 İndir İçin Yorum Yap