Quick Startup

Sponsorlu Bağlantılar
5.10.1.105
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Başlangıç Programları Ayarlama

Quick Startup, başlangıç programları kaldırmak/devre dışı bırakmak veya geciktirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz başlangıç yöneticisidir. Bilgisayar ilk açılışta çalışan programları ayarlamak için faydalı olacak çok güzel bir programdır.

Bilgisayar açılış hızını artırmak için başlangıç programları yönetmek isteyebilirsiniz. Bu ücretsiz program sayesinde başlangıç programları ayarlayabilir, bilgisayar açılışta açılmasını istemediğiniz programları kaldırabilir veya geciktirebilirsiniz. Bu sayede başlangıç hızlandırma yaparak, bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Quick Startup ücretsiz programı bilgisayar yükledikten sonra, bir liste görünümünde tüm başlangıç programları göreceksiniz. Bu listeden dilediğiniz programı devre dışı bırakabilirsiniz. Başlangıç programları için güvenlik risk değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bireysel başlangıç girdileri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bilgisayar açılışında çalışan programları ekleyebilir, düzenleyebilir veya bu programları silebilirsiniz. Program çok kolay bir kullanım sunuyor.

Sonuç olarak bilgisayar açılışındaki programları düzenlemek için ücretsiz bir başlangıç yöneticisi arıyorsanız Quick Startup programını denemenizi tavsiye ederim.

Quick Startup İçin Yorum Yap