QuickPic Gallery

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflar için Alternatif Galeri Uygulaması

QuickPic Gallery Android cihazlar için alternatif bir galeri uygulamasıdır. Ücretsiz bir şekilde akıllı cihazınızın galerisine alternatif olarak bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Hızlı, hafif ve modern bir galeri uygulaması. Milyonlarca kullanıcı tarafından sevilen, QuickPic fotoğrafları yönetmek için tasarlanmış en iyi alternatif galeri uygulamasıdır. Diğer galeri uygulamalarına oranla önemli ölçüde daha fazla güç paketleri içermektedir.

Renkli temalar, modern tasarım, şeffaf katmanlı ve sürükleyici kullanıcı arayüzü. Hızlı uygulama başlatma ile anında binlerce fotoğrafı görüntüleyin. Pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi için büyük ekran ve çoklu parmak hareketleri için optimize edilmiştir. Kolayca gizlemek veya tüm galeri uygulamalarından özel fotoğraf ve videoları dışarıdakilerden bir şifre ile koruma imkanı. Güçlü dosya yönetimi özellikleri ile yeniden adlandırma, yeni klasörler, hareketli / kopyalama verileri ve daha fazlasını oluşturun. CM bulut hızlı yedekleme ve restorasyon sunmanın yanı sıra şifre koruması da sunuyor. Fotoğraflarınız güvenli tüm değerli anılarınızı korumaya yardımcı olmak için sektörün önde gelen isimlerinden olan Amazon S3 sunucularında saklanır.

HD kalite ile anında yüksek kaliteli bir slayt içinde binlerce fotoğraf görüntüle. Fotoğraf özelleştirin döndürme, kırparak küçültmek için izin verir ve en iyi kalite ile duvar kağıdı olarak ayarlamak için resim editörü bulundurur. Depolama Desteği: Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, onedrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, owncloud, Samba ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok çevrim içi albüm hizmetleri için depolama desteği. Fotoğraflarınızı belirttiğiniz bulut veya bilgisayara otomatik olarak yedekleme yapabilirsiniz.

Çoklu medya desteği de sunmaktadır. QuickPic desteklenen görüntü ve video formatları ise; jpg, jpeg, jps, png, gif, bmp, wbmp, MPO, webp, 3gp, 3gpp, 3g2, avi, mp4, mkv, mov , m4v, mpeg, asf, divx, flv, K3G, mpg, m2ts, mts, rM, rMVB, skm, ts, wMV, webm.

NOT: Bazı dosya türleri bazı cihazlarda desteklenmiyor olabilir.

QuickPic Gallery İçin Yorum Yap