Quik

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.1.2084-41b4ab1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Fotoğraftan Video Yapma Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

Fotoğraftan video yapma, resimden video yapma programı Android cihazlara indirerek harika videolar hazırlayabileceğiniz ücretsiz video hazırlama, video oluşturma uygulamasıdır. Bedava olarak hizmet veren program kısa süre içerisinde fotoğraflarınızı kullanarak videolar oluşturmaya yardımcı olacak. En iyi video yapma programlarından birisidir. Bulunduğunuz her ortam da mutlaka resim çekmeden ayrılmıyoruz. Fotoğraf çekimleri yapın ve Quik video yapma uygulamasını kullanın ve hızlıca videolar oluşturun.

70’den fazla fotoğraf ekleyerek video hazırlayabilirsiniz. Uygulama içi şarkıları, müzikleri kullanabileceğiniz gibi kendi zevkinizi yansıtması için kendi seçeceğiniz müzikleri de kullanabilirsiniz. Müzikte geçiş anlarına göre fotoğraf akışı da ayarlanmaktadır. Cihazınızın galerisi, albüm, Google fotoğraflar, Facebook veya GoPro Plus uygulamalarınızdan ekleyebilirsiniz. Düzenlemek isteyeceğiniz resimleri de kırpma gibi işlemler ile hızlıca düzeltin.

Onlarca farklı video stilinden seçim yaparak kullanabilir, özenle belirlenen geçişler ve grafikler ile kaliteli videolar hazırlayabilir, yazı tipi, filtre ve grafik kalitesini ayarlama imkanı. Videolarınızı muhteşem HD 1080p ve 720p görüntüleri ile kamera rolunuza kaydedin. İnstagram, WhatsApp, Facebook ve daha birçok uygulamada veya metin veya e-posta olarak paylaşın.

Quik Ekran Videosu

Quik İndir (iPhone, iPad)
iOS için Ücretsiz Resimlerden Video Hazırlama

Quik Hakkında Yazılar

Quik İçin Yorum Yap