Quik

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.1
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Ücretsiz Resimlerden Video Hazırlama

Fotoğraftan video yapma programı olan Quik basit şekilde iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kısa sürede kaliteli videolar hazırlayacaksınız. Çektiğiniz fotoğrafları hızlıca uygulamaya atın ve dakikalar içinde başarılı bir video oluşturun. En iyi film müziklerini inceleyerek seçmeniz için müzik kitaplığında müzik çalar bulunmaktadır. Program içinde seçebileceğiniz şarkılar ve müziklerin yanı sıra kendi seçimlerinizi de seçerek ekleyebilirsiniz.

70’den fazla fotoğraf ekleyerek video hazırlayabilirsiniz. Uygulama içi şarkıları, müzikleri kullanabileceğiniz gibi kendi zevkinizi yansıtması için kendi seçeceğiniz müzikleri de kullanabilirsiniz. Müzikte geçiş anlarına göre fotoğraf akışı da ayarlanmaktadır. Cihazınızın galerisi, albüm, Google fotoğraflar, Facebook veya GoPro Plus uygulamalardan ekleyebilirsiniz. Düzenlemek isteyeceğiniz resimleri de kırpma gibi işlemler ile hızlıca düzeltin.

Onlarca farklı video stilinden seçim yaparak kullanabilir, özenle belirlenen geçişler ve grafikler ile kaliteli videolar hazırlayabilir, yazı tipi, filtre ve grafik kalitesini ayarlama imkanı. Videolarınızı muhteşem HD 1080p ve 720p görüntüleri ile kamera rolunuza kaydedin. İnstagram, WhatsApp, Facebook ve daha birçok uygulamada veya metin veya e-posta olarak paylaşın.

Quik Ekran Videosu

Quik İndir (Android)
Ücretsiz Fotoğraftan Video Yapma Uygulaması

Quik Hakkında Yazılar

Quik İçin Yorum Yap