Racing Rivals (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
6.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Racing Rivals Oyunu

Racing Rivals (iOS) oyununu akıllı telefon ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir araba yarışıdır. iPhone ve iPad mobil cihazlardan ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun çapraz platform oynuyor.

Oyunda hepsi birbirinden güzel modifiyeli lisanslı arabalar ile mükemmel yarışlara katılın. Gerçek zamanlı yarışlara katılmaya hazır mısınız?

Ekibiniz dünyaya hakim olmak için gerekenlere sahip mi. Haftalık yarışmalara katılarak performansınızı gözden geçirin. Yarışmalara katılabileceğiniz egzotik klasik Amerikan lisanslı araçlarından oluşan harika bir araç koleksiyonu sizi bekliyor. Öne çıkan markalar ise McLaren, Subaru, Dodge, Mitsubishi, Ford, RWB, BMW, Acura ve SRT. Hava filtreleri krank milleri her şey aracınızın performansını etkileyecektir.

Oyun hakkında fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum ve oyunu denemenizi tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler…

Racing Rivals oyununu iOS cihazlara hemen yükleyin ve oynamaya başlayın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Racing Rivals (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap