RADYO İndir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 1 kişi

RADYO: Android için Bedava Radyo Dinleme Uygulaması

RADYO, Android tablet ve akıllı cihazlarınız için sunulan eğlenceli Radyo uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde dünyanın her bölgesinden çeşitli müzik türlerinin dinlenebildiği küresel bir radyo eğlence uygulamasıdır ve çok sayıda Türkiye merkezli radyo kanalının da dinlenmesini sağlayan en kapsamlı uygulamadır.

Telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanarak dilediğiniz radyo kanalını seçip dinleyebiliyorsunuz. Radyo dinlemekten vazgeçemeyenler için ideal uygulamalardan bir tanesi. Sevdiğiniz Radyoları bulabileceğiniz bir platform olarak düşünebilirsiniz. Çünkü uygulama hem Türkiye hem de Dünyanın dört bir tarafından radyo kanalarını bir araya getirdi. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

Radyo IndırRadyo Indır

Radyo dinlemek istediğiniz zaman radyo kanalının yayın yaptığı ülkeyi seçmek ve listelenen radyo kanallarından birini dinlemektir. Oldukça kullanışlı özellikleri içerisinde barındıran uygulama da dinlediğiniz Radyolardan önceliğiniz olanları favoriler listesine ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz. Bu şekilde yaparak adını hatırlayamadığınız radyo kanallarını kolayca bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde arama modülü de yer almakta.

RADYO size istediğiniz radyo kanalını dinleme, yeni kanallar keşfetme ve farklı parçalar ve müzik türleri keşfetme imkanı sunuyor.

RADYO İndir – Android İçin Yorum Yap