RapidTyping Tutor

Sponsorlu Bağlantılar
5.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe On Parmak Programı

RapidTyping Tutor bireysel harfler, sayılar ve sembollerin yanı sıra metin egzersizleri ile on parmak klavye kullanımını daha eğlenceli bir şekilde öğretmeye çalışan ücretsiz ve Türkçe on parmak programıdır. Sanal klavye ile klavyeye bakmaya gerek kalmadan parmak pozisyonunu bulma konusunda size yardımcı olacak.

RapidTyping Tutor on parmak klavye dersleri, eğitimi, hız testi yapmak isteyenler için harika bir programdır. Q klavyede hızlı yazmak ve hız testi yapmak istiyorsanız bu program tam sizlik.

Dahili eğitim derslerini düzenlemek veya kendi eğitim programını hazırlayabileceğiniz, ayrıntılı ilerleme istatistikleri ve birden çok kullanıcı için destek oluşturma imkanı sunuyor. Rapid Typing Tutor QWERTY, QWERTZ, AZERTY, ABNT2 ve Dvorak klavye düzenlerini destekler. Giriş ve Başlangıç kursları tüm klavyeler için kullanılabilir.

Rapid Typing Tutor, son sürümü ile harika ve kaliteli bir kullanım sunmaktadır. Bir çok özelleştirme seçenekleri ile iyi bir program olduğunu söylemek gerekir. Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay bir sunmaktadır. Sizde hiç para vermeden kaliteli bir on parmak programı arıyorsanız RapidTyping Tutor yazılımını denemelisiniz.

RapidTyping Tutor İçin Yorum Yap