RAR Password Cracker

Sponsorlu Bağlantılar
4.12
Sponsorlu Bağlantılar

RAR Password Cracker, WinRAR ile oluşturulmuş RAR dosyalarının şifrelerini kurtarmak için tasarlanmış bir programdır. Program karakter veya listeleme yöntemi ile tüm olası kombinasyonları kullanarak ayrıntılı arama yöntemi ile şifreleri bulmayı sağlar.

Program kötüye kullanım amacıyla tasarlanmamıştır. Bu nedenle bu konuda kişisel gizliliğe dikkat etmenizi tavsiye ederiz. RAR Password Cracker, RAR dosyalarının şifresini unuttuysanız ve bilmiyorsanız, şifreli RAR dosyalarını açmak için yardımcı olacaktır.

Eğer bir RAR dosyasının şifresini bilmiyorsanız o dosyayı program ile açın ve iki yöntemden birini kullanarak şifresini kırabilirsiniz. Karakter veya listeleme yöntemlerinden birini kullanarak şifreleri kırmaya çalışın. Belirlenen aralıklarda veya listede şifre denemeleri yaparak şifreye ulaşabilirsiniz.

Deneme sürümü bazı kısıtlamalar sunmaktadır. Tam anlamı ile programdan faydalanmanız için satın almanız gerekiyor. Pek tavsiye edemeyeceğimiz programlardan biridir. RAR şifresi kırmak veya RAR şifresini gösteren program arıyorsanız RAR Password Cracker yazılımını deneyebilirsiniz.

RAR Password Cracker İçin Yorum Yap