Real Basketball

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Online Basketbol Oyunu

Android mobile cihazlar ile oynayabileceğiniz ücretsiz basketbol oyunlarındandır. Real Basketball oldukça eğlenceli bir basketbol oyunudur. Kaliteli bir oyun yapısı ve etkileyici görsellere sahiptir. Basketbol oyunlarını sevenler için oldukça başarılı bir şekilde oynayacaksınız. İster tek başınıza ister diğer oyuncular ile online olarak gerçekçi basket oyununu deneyin. Basketbol oyunu tutkunları için güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Tek ve çoklu oyuncu oynama modları mevcut.

Dünyanın farklı bölgelerinden online oyunculara karşı oynayabileceğiniz oyun ayrıca kendi arkadaşlarınız ile de eğlenceli zaman geçirmek adına canlı maçlar ile oyun keyfini doyasıya yaşayın. Yapacağınız canlı maçlar ile kazanacağınız MP’leri oyun içi özellikleri geliştirmek için kullanın. Canlı rakipleriniz oynamak için her an sizleri bekliyor olacak. Onlarca değişik karakterlerin yanı sıra toplar, formalar ve çeşitli saha mekan seçenekleri.

6 farklı oyun modunda oynama imkanı. Her oyun moduna özel elde edeceğiniz yüksek oyun puanlarında zirvede yer alamaya çalışacaksınız. Oyun içi farklı başarıları gerçekleştirerek çeşitli kupaları kazanabilir, kazanacağınız kupalar ie de ekstra özelliklere sahip olun.

Real Basketball Oyun Videosu

Real Basketball İndir (iPhone, iPad)
iOS için Ücretsiz Basketbol Oyunu
Real Basketball İndir (Windows Phone)
Windows Mobile Bedava Basketbol Oyunu

Real Basketball Hakkında Yazılar

Real Basketball İçin Yorum Yap