Real Soccer 2013 HD İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Real Soccer 2013 HD: iPhone/iPad için Ücretsiz Futbol Oyunu

Real Soccer 2013 HD iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone /iPad / iPod touch) için Gameloft tarafından tasarlanmış, Futbol oyunu sevenlerin oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe futbol simülasyon oyunudur.

Karşınıza çıkmış en iyi simülasyon oyunlarından biridir. Milyonlarca insanın tercih ettiği bir oyundur. Şimdiye kadar oynayacağınız en gerçekçi oyunlardan biridir. Üstelik ücretsiz olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kişisel becerilerini kullanarak sahaların en iyisi sen ol. Kendi kulubünüzü oluşturabilirsiniz. Kulübünüzü güçlendirerek yeni futbolcular transfer et. Şampiyonluğa gitmek istiyorsansa en iyi takımı oluştur. Kulübün tesislerini gelişterek takımının güçünü üst seviyeye çıkar.

Takımını zirveye taşımak senin ellerinde. Takımının tüm maçlarında maç moyunca takımını sahada kontrol et. Güçsüz düşen fulbolcuları oyuncu değişikliği yedek kulübesine getir. Oyuncuların becerilerini geliştirerek şampiyonluğa doğru git. Oyunda 3000 futbol yıldızının isimleri ve portreleri bulunmaktadır. Real Soccer 2013 HD 1.6.1 sürümü bulunmaktadır.

Uyumluluk: iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Real Soccer 2013 HD – Ekran Görüntüsü

real-soccer-2013-hd-indir-iphone-ipad real-soccer-2013-hd-indir-iphone-ipad-

Real Soccer 2013 HD – Official Trailer

Real Soccer 2013 HD İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap