Real Steel World Robot Boxing İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.76/5, Toplam: 17 kişi

Android Ücretsiz Robotlarla Dövüş Oyunu

Real Steel World Robot Boxing

Real Steel World Robot Boxing, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek Robotlarla boks yaparak oynayabileceğiniz bir oyundur. Ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunda boks savaşına Robotlar ile katılın. Hepsi birbirinden değişik ve güçlü olan Robotlar sayesinde oldukça eğlenceli zaman geçireceğinizi düşünüyorum.

Real Steel World Robot Boxing oyununu gerçek çelik ve yaratıcı robot tasarımları ile donatılmış Robotlar ve daha iyi grafiklere sahip olan bir oyun yapısı ile oynayacaksınız. Oyun 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş en iyi oyunlar arasında yer almaktadır. 4 farklı oyun modu ile mükemmel dövüşler sizleri bekliyor.

Hugh Jackman’ın oynadığı Dreamworks ‘2011 filminden esinlenerek yapılan Real Steel World Robot Boxing cesur ve aksiyon dolu oyun yüksek teknoloji sayesinde daha da mükemmel bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Oyunun özelliklerine göz atacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Zeus, Atom ve Twin Cities olmak üzere 24 robot, toplam
  • 10 farklı arena
  • Championship, Time Attack, Günlük Sergi ve Serbest Müsabaka oyun modları
  • Wi-Fi ve Bluetooth multiplayer sayesinde arkadaşlarınız ile mücadele edin

Yukarıda ki özelliklerin dışında daha bir çok özelliği ile Real Steel World Robot Boxing oyununu oynamanızı tavsiye ediyorum. Bu konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşın. Eğlenceniz bol olsun…

Real Steel World Robot Boxing İndir (Android) İçin Yorum Yap