RealPlayer Cloud 17.0.12 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

RealPlayer Cloud: Video Depolama ve Video Oynatıcı

RealPlayer Cloud RealMedia dosyalarını, ses ve video dosyalarını oynatmayı sağlayan ücretsiz medya oynatıcısıdır. RealPlayer Cloud mobil ve TV için yeni ve güçlü bir bulut hizmeti ile RealPlayer 16 tüm genel özelliklerine sahiptir.

RealPlayer Cloud telefonunuz veya bilgisayarınız için bir çevrimiçi video depolama merkezi oluşturmanızı sağlar. Çevrimiçi kaydedildikten sonra, RealPlayer Cloud uygulaması üzerinden her yerden videolarınıza erişebilirsiniz. RealPlayer Cloud 2GB ücretsiz depolama ile birlikte geliyor.

RealPlayer Cloud mobil cihazlarınızda kullanabilmeniz için mobil sürümleri yüklemeniz gerekiyor. RealPlayer Cloud (Android) ve RealPlayer Cloud (iPhone/iPad) yükleyin. Artık bilgisayarınızda RealPlayer Cloud depolama alanına yüklediğiniz müzik ve videolara Android ve iOS mobil cihazlarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Ah telefonuma müzikleri veya videoları atacaktım unuttum sıkıntısı olmayacak. Bulut hizmeti sayesinde her zaman, her yerden tüm medya dosyalarınıza ulaşabileceksiniz.

RealPlayer Cloud FLV, AVI, WMV, WMA, MP3, MP4, 3GP, RM video ve ses dosyalarını JPG, GIF, PNG resim dosyalarını oynatmayı sağlar.

Ayrıca RealPlayer Cloud hesabını buradan oluşturabilirsiniz.

RealPlayer Cloud – Ekran Görüntüsü

realplayer-cloud-indir-

RealPlayer Cloud 17.0.12 İndir İçin Yorum Yap