RealPlayer Cloud İndir – iPhone / iPad

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

RealPlayer Cloud: iPhone, iPad için Bedava Video Oynatma ve Depolama

RealPlayer Cloud, iPhone ve iPad akıllı cihazlarınız ile kolay ve basit bir şekilde video oynatabilir, paylaşabilir, depolayabilir ve cihazlar arası transfer yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile videolara kolaylıkla ulaşın ve depolayın. FLV, WMV, MKV, MOV, AVI, MOV ve MP 4 gibi popüler video formatlarını sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz videoları bedava olarak 2 GB gibi bir depolama imkanı sunarken, yok 2 GB depolama alanı bana az gelir diyebilirsiniz. Depolama alanını yükseltmek isterseniz ise 49.99 dolar gibi bir parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Eğer bu ücreti çok bulur iseniz artık 2 GB ile idare etmeniz gerekiyor.

RealPlayer Cloud Indır

Uygulama kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Uygulamaya aktardığınız videoları hem bilgisayarınızdan hem de diğer mobile cihazlarınız ile izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni videolar çekin ve sevdikleriniz ile paylaşın. Facebook’a bağlanarak video paylaşabilir veya hoşunuza giden videoları indirebilir ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kısa zaman süren kayıt işleminden sonra videolar ile zaman geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

RealPlayer Cloud İndir – iPhone / iPad İçin Yorum Yap