RealPlayer 16.0.1.18 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

RealPlayer: RealMedia Dosya ve Video Oynatıcı

RealPlayer en gelişmiş medya oynatıcılardan biridir. Yenilenen özellikleri ve dahil ettiği ekstra özellikler sayesinde en popüler medya oynatıcılardan biridir. RealPlayer sadece RealMedia dosyaları değil ses ve video dosyalarını da oynatmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. RealPlayer ile online videoları indirme ve oynatma özelliği sayesinde video indirme programı yüklemenize gerek kalmayacak. Popüler video sitelerinden kolayca video indirin ve izlemeye başlayın.

RealPlayer’ın bir diğer çekici özelliği ise format dönüştürücüsüdür. Video dosyalarını bir çok cihaza uygun şekilde dönüştürme yapmayı sağlar. Facebook entegre özelliği sayesinde ise, Facebook videoları takip edebilirsiniz.

Benim en çok hoşuma giden özelliği ise gizli klasör oluşturarak, izlenmesini istemediğiniz, gizli tutmak istediğiniz videoları şifreli klasörlerde saklayabilirsiniz. Şifresini sadece siz bildiğiniz için, sizden başkası bu video klasörüne giriş yapamayacak. En faydalı özelliği ise video ve fotoğraf arşivlerini yönetmektir. Dahili kütüphanesi sayesinde tüm videoları ve fotoğrafları tek bir yerden yönetebilirsiniz.

RealPlayer video DVD‘si hazırlama aracı da vardır. Mevcut video dosyalarını kolayca DVD’lere yazdırabilir ve DVD video hazırlayabilirsiniz. Video indirme, izleme, yönetme ve yazdırma için muhteşem bir program olduğunu söylemek istiyorum.

RealPlayer geliştiricileri yeni teknolojilere ayak uydurarak yeni bir sistem başlattı. RealPlayer Cloud hizmeti sayesinde video dosyalarını depolayabilir ve her zaman her yerden video dosyalarına ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. RealPlayer Cloud PC, Android ve iOS olmak üzere sürümleri mevcuttur. Aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz.

RealPlayer Cloud İndir: Windows PC, Android, iPhone/iPad

RealPlayer – Ekran Görüntüsü

realplayer-indir-

RealPlayer 16.0.1.18 İndir İçin Yorum Yap