recALL 14.06 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

recALL: Ücretsiz Şifre Kurtarma Programı

recALL, web tarayıcıları, e-posta programları, anlık mesajlaşma/sohbet programları, FTP istemcileri, veritabanı yöneticileri ve çeşitli diğer programlar dahil olmak üzere 160 den fazla popüler uygulamalardan gelen şifreleri ve lisans bilgilerini almayı sağlayan ücretsiz şifre kurtarma programıdır.

Program hızlı bir şekilde desteklenen uygulamalardan alınan tüm kimlik bilgilerini toplar, ya da birkaç özel dosya formatlarını doğrudan şifreleri kurtarmak otomatik bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

recALL FTP veya e-posta programlarında (POP3/SMTP giriş) depolanan herhangi bir oturum açma bilgileri yakalamak ve kurtarmak için bir ara sunucu olarak hareket edebilir. recALL ile alınan tüm şifre listesini CSV, Metin, HTML veya ZIP olarak aktarabilirsiniz.

Not: Bu ​​bir şifre kurtarma programı olduğundan, programı indirdiğiniz veya çalıştırdığınız zaman, en anti-virüs programlarından uyarı alabilirsiniz. Herhangi bir tehlike olmadan kullanabilirsiniz. Bu nedenle yükleme yaparken antivirüs programlarını etkisiz bırakmanız da fayda var.

recALL – Ekran Görüntüsü

recall-indir-

recALL 14.06 İndir İçin Yorum Yap