Recep Ivedik (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Recep İvedik Replikleri Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

Recep Ivedik, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız için sunulan ve Recep İvediğ’in komik söylemlerini içeren bir uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sizlere Recep İvediğ’in repliklerini dinleyebilir ve telefonunuza zil sesi olarak atayabilirsiniz. Recep İvedik karakterinin tutulan/en çok sevilen repliklerini bu uygulama ile dinleyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi indirdikten sonra İnternet erişimine ihtiyaç duymaması.

Filmleri ile sevenlerini gülmekten kırıp geçiren Recep İvedik şimdi de en komik sahnelerinde geçen sözleri ile karşınıza çıkıyor. Filmlerinde de izlerken hepsi birbirinden komik olan söylemleri, sözleri ile izleyenleri kırıp geçirmektedir. Hepsi birbirinden komik ve bir o kadar da eğlenceli.

Özenle seçilmiş 30’dan fazla replik uygulama içerisinde yüklüdür. Dilediğiniz repliği zil sesi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken repliğe basılı tutmak. Eğlencenin tadını çıkarın. Program çalışmak için herhangi bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duymaz.

Recep Ivedik (Windows Phone)” İçin Bir Cevap

Recep Ivedik (Windows Phone) İçin Yorum Yap