Reckless Racing 3 (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.3
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Reckless Racing 3 Oyunu

Reckless Racing 3, Android mobil cihazlar için yarış oyunudur. Uygun ücret karşılığında hemen satın alabilirsiniz. Reckless Racing 3 diğer yarış oyunlarından farklı olarak kirli yarış pistleri, alışılmış pistlerden farklı olarak sizi zorlayacak ve sürüş kontrolünü zor sağlayabileceğiniz etkileyici yarışlar sizi bekliyor. Otomobil ve kamyon araçlarından seçim yapabilirsiniz.

9 farklı sezonlarda, 60 olaylarla yüklü kariyer modu ve 24 zorluk içeren Arcade modu ya da online olarak liderlere karşı yarışın. Reckless Racing 3 akıcı yarış deneyimi veren, bugüne kadar en ayrıntılı fizik ve karmaşık grafiklere sahip başarılı bir uygulamadır.

Reckless Racing 3 oyunu 6 farklı ortamda 36 yolda yarışın, 28 araba ve kamyon araçlarından istediğinizi seçin. Kariyer, arcade ve tek etkinlik olmak üzere 3 farklı oyun modu sunar. Gymkhana, Drift, Hot Lap ve Race etkinlik türleri mevcuttur. Özelleştirilebilir dokunmatik kontrolleri. Tam gampad (oyun kolu) desteği ile harika bir yarış keyfi sizi bekliyor.

Reckless Racing 3 oyunu iOS 7.0 ve üzeri sistemlerde oynanabilir. Güncellenmiş sürümü hemen satın alın, indirin ve oynamaya başlayın.

Reckless Racing 3 güncel sürümü ile daha fazla cihaz desteği sunulmuştur. Kilitlenme sorunları ortadan kaldırılmıştır. Kamcord kaldırılmıştır.

Reckless Racing 3 (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap