Red Ball 4

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Canavar Yok Etme Oyunu

Ücretsiz
Türkçe dil desteği yok

Red Ball 4 oyunun eğlenceli yapısı sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Red Ball 4, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir macera oyunudur. Görsel açıdan oldukça hoş bir yapıya sahip olan oyun ile güzel bir maceraya hazır mısınız?

Karşınıza çıkacak olan kötü yaratıkları ezerek geçin ve yolunuza sorunsuz devam edin. Kırmızı topunuz ile ilerlerken karşınıza çıkacak olan bu yaratıkları yok etmek için ya tam üstlerine zıplayın ya tahta kutular yardımıyla köşeye sıkıştırarak patlatın veya boşluklardan aşağıya düşürmeye çalışın. Bir taraftan yaratıkları yok etmeye çalışırken bir taraftan da yıldızları toplamayı unutmayın. Basit bir oyun yapısına sahip olan oyunu ilk etapta oynarken zorluk çekebilirsiniz. İlerledikçe oyun zorlaşacak ama oyunun keyfi daha da üst seviyelere çıkacak. Macera dolu 45 heyecan verici seviyede yuvarlan, atla, zıpla, hileli tuzaklardan geç ve tüm canavarları yen. Heyecan verici fizik özelliklerinin yanı sıra neşeli müzikler de oyuna ayrı bir keyif katmaktadır.

Eğlenceli oyun yapısı ile oldukça güzel vakit geçireceksiniz. Türkçe dil desteğinin olmaması bir dezavantaj sayılsa da ücretsiz ve kaliteli görsellere sahip olan oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Red Ball 4 İçin Yorum Yap