RedCrab

Sponsorlu Bağlantılar
6.11
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Gelişmiş Tenik ve Bilimsel Hesap Makinesi Programı

RedCrab, teknik, bilimsel ve mali hesaplamalar için tam ekran editörü ile bir ücretsiz matematik yazılımı ve hesap makinesi programı. Temel fonksiyonları işlemede geleneksel bir hesap makinesi gibidir. Düzenleyicisi matematiksel gösterimde çalışma sayfasındaki cebirsel formülleri serbest yerleştirmeyi sağlar.

Sonuçlar farklı sayısal formatta veya diyagramlar görüntülenebilir. Görüntüler ve metin karmaşık hesaplamaları tanımlamak için eklenebilir. Yani anlayacağınız bir karalama kağıdına yazdığınız hesaplamalara nasıl not düşerseniz, bu hesap makinesi üzerinde de, yaptığınız hesaplamaları daha kolay anlamak için resim veya yazı ekleyebilirsiniz.

Çalışma yaprakları aynı zamanda da sunumlar için uygundur. RedCrab sınırlı işlevleri ücretsiz olarak kullanılabilir bir programdır. Gelişmiş, teknik ve bilimsel hesap makinesi programı arıyorsanız kesinlikle bu programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

RedCrab Calculator gelişmiş hesap makinası programını ücretsiz olarak indirin ve kullanın. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Portable program olduğu için kurulum yapmadan kullanabilirsiniz ve ayrıca USB üzerinde taşıyabilir ve çalıştırabilirsiniz.

RedCrab İçin Yorum Yap