Registry Life: Kayıt Defteri Temizleme, Hata Düzeltme, Optimizasyon

Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir kayıt defteri temizleyici kullanmalı mıyız ya da değil, her zaman tartışmalı bir soru olmuştur. Kayıt defteri temizleme, bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar desek bile akıllarda bir soru işareti yine kalır. Benim düşünceme göre, güvenli bir kayıt defteri temizleyici veya kayıt defteri birleştirici kullanmak bilgisayarın performansını sabit tutmayı sağlar ama bir kayıt defteri temizleyici kullandıktan sonra tam anlamı ile iyi bir performans artışı beklemeyin.

Kayıt defteri temizleyici kullanmak elbette faydalıdır. Gereksiz kayıt defteri girdilerini temizlemek bilgisayarı yavaşlatmaya engel olacaktır. Registry Life adındaki bu programı paylaşmakta ki amacım, hem kayıt defteri girdilerini temizlemek hem de kayıt defterini optimize ederek bilgisayar biraz daha iyi çalışmasını sağlamaktır.

Kayıt Defteri Temizleme & Birleştirme Aracı

Registry Life programını bilgisayara yükleyip açtıktan sonra temiz ve anlaşılır bir arayüz göreceksiniz. İlk kez çalıştırdığınız zaman, Windows Kayıt Defteri tarama ve bu gereksiz kayıt defteri anahtarlarının yanı sıra kayıt defterinde parçalanmayı içeren durumu bildirecektir.

Run registry check tıkladıktan sonra sistem taraması ve silinmesi gereken kayıt defteri girdilerinin tam listesini sunacak. Bu program, benzersiz bir özellik sunuyor. Kayıt Defteri Düzenleyicisi’nde anahtarı görüntülemek için izin verir. Ayrıca listeyi diske kaydetmeyi sağlar.

Registry Optimization; Kayıt Defteri Optimizasyon modülü kayıt defteri birleştirme ve daha kompakt hale getirmek için onu sıkıştırır. Sürecini başlattıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Registry Life indir-kayit defteri optimizasyonu

Eğer değişiklikleri tersine çevirme ihtiyacınız olursa, onun Undoing Changes Center aracılığıyla yapabilirsiniz. Orada yedeklerin bir listesini göreceksiniz ve geri yüklemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Registry Life indir- free download

Buradan indirebilirsiniz.Yükleme sırasında, Registry Life shareware Soft Organizer bir deneme sürümünü yüklemeyi sunacak. Ayrıca daha sonra başka bir yazılım yüklemeyi sunacak. Yükleme teklifleri reddetme seçeneğinden yüklemeleri iptal etmeyi unutmayın.

Registry Life: Kayıt Defteri Temizleme, Hata Düzeltme, Optimizasyon İçin Yorum Yap