ReIcon 1.3 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ReIcon: Masaüstü Simge Düzenini Geri Yükleme

ReIcon (Restore Desktop Icon Layouts) mevcut masaüstü simgelerin düzeni için tasarruf sağlayan ücretsiz ve Türkçe basit bir araçtır. Masaüstü simgelerin yeri değiştirildiği zaman, tüm simgelerin düzenini eski haline getirmek istiyorsanız ReIcon tek bir tıklama ile geri yükleyebilirsiniz. Mesala masaüstü çözünürlüğü değiştirilmişse anında eski ayarına geri getirebilirsiniz.

Program birden fazla simge düzennini saklamak için izin verir, böylece farklı ekran çözünürlükleri ve çalışma ortamları için özel düzenler oluşturabilirsiniz.

ReIcon Portable bir programdır. Kurulum gerektirmez. Kullanımı çok kolay ve sık sık oyun oynamak ya da belirli bir çözünürlük gerektiren uygulamaları kullanmak için ekran çözünürlüğünü değiştirirseniz, masaüstü simge düzenlerini kaydetme ve geri yüklemenizi sağlar.

ReIcon – Ekran Görüntüsü

reicon-indir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

ReIcon 1.3 İndir İçin Yorum Yap