Reimage

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.4.2
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Bakım-Onarım, Temizleme Ve Optimizasyon Programı

Reimage, Windows bilgisayarlar için kullanabileceğiniz gelişmiş sistem bakım onarım ve optimizasyon programıdır.

Reimage ilk olarak ön tarama yapar ve PC’nizin işletim sistemine ait tüm hataları algılar. Tarama sırasında bulunan bozuk-hatalı dosyaları onarır, kaldırır veya değiştirir. Sisteminize uygun olan çözümü sağlar.

Sürekli güncellenen online veritabanı taze Windows dosyaları ve bileşenler ile bozuk ve silinen dosyaları değiştirerek Windows işletim sistemi hasarını tam tersine çevirir. Windows sorunları giderme, hataları düzeltme gibi bir çok işlemler için Reimage çok faydalı olacaktır.

Windows hataları: Beklenmedik bir durum oluştu ya da istenilen bir işlem gerçekleşmedi, Windows’da bir hata var gibi hatalarla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı programların donması veya kapatılmak zorunda kalması gibi durumlar çok rahatsız edicidir ve genellikle nedeni anlaşılamaz. Bu ve benzeri bir çok Windows hataları ortadan kaldırmak ve istikrarlı bir sistem için bu program yardımcı olacaktır.

Mavi ekran hatası gibi sistemin çökmesine işaret olan önemli hatalar ve sorunları düzeltmek için yardımcı olacaktır. Oyun oynayanlar veya sürekli program yükleme ve kaldırma işlemi yapanların karşılaştığı DLL hataları düzeltmek için de iyi bir yardımcıdır.

Reimage, Windows sorun giderme, hataları düzeltme, karşılaşabileceğiniz bir çok sistem sorunları giderme ve optimizasyon için faydalı bir programdır. Programı ancak belli bir süreliğine kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız satın almanız gerekmektedir.

Reimage İçin Yorum Yap