Remote Control PRO

Sponsorlu Bağlantılar
3.7
Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan Ağ Bilgisayarları Kontrol Etme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Remote Control PRO kendi iş yerinizden bakmadan uzaktan bağlantı sağlayarak ağ bilgisayarları kontrol etme ve görüntüleme imkanı sunan ücretsiz uzaktan yönetim programıdır. Yönetici ağ üzerinden uzak bilgisayara bağlanır ve kendi PC ekranında uzak bilgisayarın masaüstünü görüntüleyebilir, programları başlatabilir, kendi klavye ve farenizi kullanarak bilgisayar ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla istemci bilgisayarları belirterek, ağ üzerinden istemci yazılımını dağıtabilirsiniz. Ayrıca Remote Control PRO ile ağa bağlı bilgisayarlara lisans dosyalarını dağıtabilirsiniz.

Remote Desktop Manager benzeri özellikler sunmaktadır. Remote Desktop Manager ücretli sürümüne alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi uzaktan yönetim programıdır.

Remote Control PRO ağ yöneticisi görevini uzaktan sağlamaktadır. Uzaktan görev yöneticisi, dosya yöneticisi, pano işlemleri yöneticisi işlevselliği sağlar ve uzaktan ağ bilgisayarları arasında sohbet etme, mesajlaşma imkanı sunuyor.

Uzaktan bilgisayar kontrol etmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Remote Control PRO uzaktan masaüstü bağlantısı sağlayarak, bilgisayarlar üzerinde tam kontrol sağlamaktadır.

Remote Control PRO İçin Yorum Yap