Remote Desktop Control

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan Bilgisayarları Kontrol Etme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Aynı anda birden fazla bilgisayarı kontrol etme.
  • Bilgisayarlar arası dosya transferi.

Remote Desktop Control, her yerden Windows bilgisayara erişmeyi sağlayan ücretsiz uzaktan masaüstü bağlantı programıdır. Bilgisayarlarda oluşan sorunlar için uzaktan yardım almanız gerekiyorsa Remote Desktop Control gibi uzaktan PC kontrol programları yardımcı olabilir. Ya da bilgisayarınızda mevcut olan bir belgeye ulaşmanız gerekiyorsa bu program çözüm olabilir.

Uzaktan masaüstü yönetim programları ile her zaman, her yerden uzaktaki bilgisayarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bir seferde bir bilgisayara bağlanabilir veya Remote Desktop Control yüklü bir çok bilgisayara aynı anda bağlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her bilgisayara programı çalıştırmak ve bağlantıyı sağlamak.

İnternet veya yerel ağ üzerinden bağlantı sağlamak mümkündür. Bağlantı yapıldığı zaman karşınızdaki bilgisayar ekranını görüntüler. Uzaktaki bilgisayarı kontrol etmek için klavye ve fare kullanmanıza izin verir. Mevcut bilgisayarınızı nasıl kontrol ediyorsanız, bağlantı sağladığınız uzaktaki bilgisayarı da aynı şekilde kolayca yönetebilirsiniz. Bilgisayarlar arasındaki mesafe ne olursa olsun, uzaktaki bilgisayarın önünde oturuyormuşsunuz gibi çalışabilirsiniz.

Remote Desktop Control kullanımı çok kolaydır. Acemi olsanız bile kolayca programı kullanabileceksiniz. Program çok işlevsellik sunuyor. Bilgisayarlar arasında dosya transferi, dosya aktarma veya uzaktan sistem kapatmak mümkün olacak.

Yeni eklenen dosya transferi özelliği yerel ve uzak bilgisayarlar arasında dosya alışverişi sağlar. Uzaktaki bilgisayar üzerinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan tek bir tıklama host modül yöneticisi sayesinde uzak bilgisayara erişim sağlayabilirsiniz.

Uzaktan bilgisayarları kontrol etmek ve yönetmek için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Birden fazla bilgisayara aynı anda bağlanmak için Remote Desktop Control programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Remote Desktop Control İçin Yorum Yap