Remote Desktop Manager Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan Masaüstü, Bağlantı ve Sunucuları Yönetme Programı

  • Popüler uzaktan bağlantı tiplerini destekler.
  • Tek bir arayüzden farklı tipteki uzaktan bağlantıları yönetme.

Remote Desktop Manager Free Edition tek bir arayüz den tüm uzak sunucu bağlantılarını yönetmeyi sağlayan ücretsiz bir programıdır. Uzaktan masaüstü bağlantısı, web veya VPN bağlantıları yönetmek için mükemmel bir programdır. Microsoft Remote Desktop, VNC, VPN, Citrix, HTTP, FTP, Terminal Services, LogMeIn ve TeamViewer, FTP, SSH, Telnet gibi sanallaştırılmış ortamları (VMWare, Virtual Box, Virtual PC) ve diğerlerini destekler.

Tüm bağlantılara sistem tepsisi simgesinden erişilebilir ve entegre bağlantı izleyiciye (opsiyonel) aralarında geçiş yapabilirsiniz. VPN bağlantıları için destek, çift monitör desteği, kullanıcı sık kullanılanları ve daha fazlasını içerir. Remote Desktop Manager Free, kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir, ayrıca satın alınabilir bir Enterprise sürümü vardır.

Remote Desktop Manager Free programını bir çok eklenti ile özelliklerini geliştirebilirsiniz. Tüm eklentilere buradan ulaşabilirsiniz.

Remote Desktop Manager aşağıdaki uzaktan bağlantı tiplerini destekler;

Microsoft Remote Desktop (RDP, RemoteFX), Microsoft Remote Assistance, VNC (RealVNC / TightVNC / UltraVNC / built-in), Citrix (ICA / HDX / Web), Web (HTTP / HTTPS), LogMeIn (Free / Pro), TeamViewer, HP Remote Graphics Receiver (RGS), Dameware Mini Remote Control, Radmin, pc Anywhere, FTP, FTPS and SFTP (Windows Explorer / Filezilla / WinSCP / built-in), Telnet, SSH, RAW and rLogin (Putty / Kitty / built-in), X Window (Xming), 60’dan fazla eklenti (ScreenConnect / Ammyy / 2X Client / SecureCRT / …), UltraVNC, Web (HTTP / HTTPS) destekler.

Uzaktan bağlantıları yönetmek için bu kapsamlı programı kullanabilirsiniz. Neredeyse tüm uzaktan bağlantı tiplerini destekler ve hepsini tek bir arayüzde toplar. Bu nedenle Remote Desktop Manager programını denemenizi tavsiye ederim.

Remote Desktop Manager Free Hakkında Yazılar

Remote Desktop Manager Free İçin Yorum Yap