Remote Link

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

PC için Uzaktan Kumanda Uygulaması

3/5, Toplam: 2 kişi

PC’niz için uzaktan kumanda uygulaması. ASUS Remote Link Android telefonunuzu kullanarak Bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmenize yardımcı olacak ücretsiz bir uygulamadır. Remote Link ile yerinizden kalkmadan Bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmenin keyfini yaşayın. ASUS Uzaktan Bağlantı uygulaması ile Android cep telefonunuzu veya tabletinizi PC’niz için bir WiFi veya Bluetooth uzaktan kumandaya dönüştürür. Bir dokunmatik yüzeyli uzaktan kumanda, klavye yerine kullanabileceğiniz uzaktan kumanda, sunum yapabileceğiniz bir uzaktan kumanda veya uzaktan kumandalı bir medya aracı olarak kullanabilmek ve daha fazlası.

Touchpad uzaktan kumandası, Android cihazınızı, uygun dokunmatik yüzey işlevlerini ve ASUS Smart Gesture’yi destekleyen kablosuz bir dokunmatik alana dönüştürür. Uzaktan Sunum’da, rahat bir sunum yapmanıza izin verir. Çok kolay ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Media remote’da, bilgisayarınızın Windows Media Player programını kolayca kontrol edin.

Akıllı telefonunuzu ASUS Uzak Bağlantıyı kullanarak WiFi veya Bluetooth ile bilgisayarınıza bağladığınızda ASUS ZenWatch’ı akıllı telefonunuza bağladığınızda, ASUS ZenWatch’ınızdaki basit hareketleri kullanarak sununuzu artık uzaktan kumanda edebilirsiniz.

NOT: ASUS Uzak Bağlantı, bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz arasında bir WiFi veya Bluetooth bağlantısı gerektirir. ASUS Remote Link’i kullanmadan önce, PC’nize ASUS Remote Link sunucusu kurmalısınız. Bilgisayarınızı indirip yüklemek için alttaki indirme linkine tıklamanız yeterli olacak.

PC için ASUS Remote Link İndir

ASUS Remote Link İndir
PC için Android Uzaktan Kumanda Programı

Remote Link Hakkında Yazılar

Remote Link İçin Yorum Yap