Replay Music

Sponsorlu Bağlantılar
8.0.0.8
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Ses Kaydedici Program

Replay Music kolayca sevdiğiniz online radyo istasyonları, müzik videoları, dijital müzik servisleri gibi müzik hizmeti sunan ortamlardaki müzikleri kaydetmeyi sağlayan gelişmiş bir ses kaydedici programdır. Kaydedilen şarkılar tek tek, yüksek kaliteli 128kbs MP3 dosyaları olarak kaydedilir ve otomatik olarak sanatçı ve şarkı başlığı (varsa) ile etiketlenmiştir.

Replay Music, müzik için optimize edilmiş, herhangi bir web sitesinden veya PC tabanlı bir müzik çalardan şarkı dosyaları yakalayan eşsiz bir ses kayıt uygulamasıdır. Müziğinizi mükemmel parçaları tek tek parçalar halinde ayrılmış yüksek kaliteli MP3 dosyalarına kaydedin ve otomatik olarak tüm şarkı bilgileriyle etiketleyin. Artı, Replay Music’in gelişmiş ses kayıt teknolojisi, sistem seslerini ve diğer arka plan seslerini ortadan kaldırarak size keskin, temiz bir kayıt sunar.

Buna ek olarak, Replay Music kolayca kayıtlardan bir ses CD’si oluşturmak için olanak sağlayan dahili CD yazdırma aracı sunmaktadır. Hiçbir ek dönüştürücü veya düzenleme gerekli değildir.

Replay Music bilgisayar tabanlı yazılım veya herhangi bir web sitesinden MP3 dosyalarını yakalar benzersiz müzik akış ses kaydedici programdır. Her şarkı otomatik olarak sanatçı, şarkı adı, albüm ve tarz ile etiketlenir, yüksek kaliteli MP3 dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedilir ve mükemmel tek parçaya ayrılır.

Deneme Sınırlamaları: Deneme sürümü 25 şarkıya kadar kayıt yapmaya izin veriyor.

Replay Music İçin Yorum Yap