Resim Boyutlandırma, Kırpma, Döndürme, Renk Değiştirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Resim düzenleme için piyasada yüzlerce program bulabilirsiniz. Resim düzenleme ile ilgili en çok aratılan programlardan biri de resim boyutlandırma programıdır. Resim boyutlandırmaya ek olarak bir çok özellik barındıran bir program ister misiniz?

Evet arkadaşlar sizlere faydalı olacak bu programı paylaşmak benim içinde heyecan verici. FastStone Photo Resizer adındaki bu program sayesinde hem resim boyutlandırma hem de bir çok şey yapabilirsiniz.

FastStone Photo Resizer programı resimleri dönüştürme, yeniden adlandırma, yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, renk derinliğini değiştirme, resimlere metin ve filigran eklemek, resimlere efekt verme için olanak sağlayan harika bir programdır.

FastStone Photo Resizer indir-foto boyutlandirma programi

Program çok kolay bir kullanım sunuyor. Dilerseniz tek tek resim düzenleme işlemleri yapabilir ya da pek çok resim boyutlandırma vs yapacaksınız toplu modunu kullanarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir resim klasöründen tüm resimleri ekleyeceksiniz Add düğmesine tıklayarak ekleme yapabilirsiniz. Ya da silerseniz sürükle bırak yaparak kolayca işlem yapılacak görüntüleri program arayüzüne ekleyebilirsiniz.

Programın en çok hoşuma giden bir özelliği de, toplu olarak resimleri yeniden adlandırmaktır. Ardışık sayı ile toplu bir şekilde tüm resimleri yeniden adlandırma yapabilirsiniz.

Yeniden boyutlandırma yapılacak, dönüştürülecek veya filigran eklenecek görüntülerin önizlemesini program arayüzünde görebilirsiniz. Bu sayede eğer bir düzenleme yapılacaksa, dönüşüm yapılmadan gerekenler yapılabilir.

Resim renk derinliğini değiştirme, resimlere efekt verme, yan çekilmiş resimleri döndürme veya kırpma işlemlerini de aynı şekilde kolayca ve hızlı olarak yapabilirsiniz. Programı kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü ayrı ayrı programlar indirmek yerine, tek bir pakette bir çok programın özelliğini bulabilirsiniz. Program tüm Windows sürümleri ile çalışıyor. Programı indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın.

FastStone Photo Resizer İndir – Free Download

Bir program da bir çok resim düzenleme özelliklerini bulacağınız bu programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

FastStone Photo Resizer İndir

Resim Boyutlandırma, Kırpma, Döndürme, Renk Değiştirme Programı İçin Yorum Yap