Resmi Nick Uygulaması İle Android’de Nickelodeon Keyfini Çıkarın

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyon ekranındaki Nickelodeon çizgi film, karikatür keyfini artık Android telefonda veya tablet de çıkarabilirsiniz. Sadece çocuklar için, bir çok yetişkin de çizgi film izlemekten hala zevk alıyor. Nickelodeon çizgi film kanalının sunduğu tüm içeriklere Android telefondan ulaşın.

Nickelodeon Google Play üzerindeki eğlence dolu bir Android Nick uygulamasını yayımladı. Birkaç özellikli videolar, bölümler ve oyun listelerini bulabilirsiniz.

Uygulama arayüzünde gördüğünüz her bölüme dokunarak erişebilirsiniz. Uygulama içerisindeki videoları izlemek için ayrı bir video oynatıcıya gerek yoktur. Uygulamanın dahili video oynatıcısı sayesinde videolara dokunarak anında izleyebilirsiniz.

Android icin  Nickelodeon

Benzer şekilde, listeden herhangi bir oyuna dokunarak oyunu başlatın ve internet hızınıza bağlı olarak değişebilir yüklemeden süre sonra, oynamaya başlamak için hazırsınız. Bu kısa oyunlar hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça bağımlılık yapabilir. Oyunlar hazır değil, Android telefona yüklenmesi gerekir.

Android icin Nickelodeon

‘Nick’ logosuna dokunun ve bu uygulama için tüm mevcut içeriği görüntüleme veya tam uzunlukta bölüm, videolar ve oyunlar için özel bölümlere gitmek için menüyü kullanabilirsiniz.

Uygulama ayrıca TV aboneliği kimlik bilgileriyle oturuma açmayı da sağlıyor. Bu sayede erişim kilidini açarak daha fazla videolar ve oyunlara erişebilirsiniz.

Android icin Nickelodeon videolari

Bir abonelik gerekiyor mu? Farklı popüler Nick karakterleri ve çok daha fazlası arasındaki ücretsiz eğlenceli videoları izleyebilirsiniz.

Genel olarak uygulama gayet iyi. Ama oyun indirme sırasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. O nedenle WiFi ağ ile bağlı olduğunuz zaman oyunları indirmenizi tavsiye ederim. Görünen o ki Nickelodeon gayet iyi bir iş çıkarmış.

Android Nick Uygulamasını İndir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Resmi Nick Uygulaması İle Android’de Nickelodeon Keyfini Çıkarın İçin Yorum Yap