Restorator

Sponsorlu Bağlantılar
2018 Update
Sponsorlu Bağlantılar

Programları Türkçeye Çevirme - Yama Hazırlama Programı

Restorator uygulama ve bileşenler ile Windows kaynakları düzenlemeyi sağlayan gelişmiş bir programdır. Kaynak düzenleme için yıllardır kullanılan en etkileyici programlardan biridir.

Restorator, Windows 32-bit sürümleri için uygundur. Program geliştirme araçları arasında en iyilerden biridir. Özellikle bir programın arayüzünü ve menülerini Türkçe yapmak, ya da herhangi bir dile çevirmek için kullanabilirsiniz.

Restorator, hemen hemen tüm uygulamalarda metin, resim, simge, ses, video, diyalog ve menü gibi kaynakları değiştirmenize, eklemenize ve kaldırmanıza izin verir. Çeviri, kişiselleştirme, tasarım geliştirme ve geliştirme için kullanabilirsiniz. Bu kaynak editörü sezgisel bir kullanıcı arayüze sahiptir, birçok örnekle eksiksiz belgeler ve e-posta yoluyla hızlı kullanıcı desteği ile birlikte gelir.

Desteklediği dosya uzantılarına örnek olarak ise, Örneğin; .exe, .com, .dll, .scr, .sys, .drv, .tsp, .cpl dosya uzantıları (manuel PE dosyaları ve RES dosyaları).

Metin kaynaklar, resimler, ikonlar, ses, video, sürüm, diyaloglar ve hemen hemen tüm programlarda menüler değiştirme, ekleme veya kaldırma yapabilirsiniz.

Restorator çeviri / lokalizasyon, özelleştirme, tasarım iyileştirme ve geliştirme için kullanılır.

Bu kaynak editörü pek çok örnek ve tartışma forumlarına ya da e-posta yoluyla istemi kullanıcı desteği ile sezgisel kullanıcı arayüzü, tam belgelerle birlikte gelir.

Restorator İçin Yorum Yap