Restore Point Creator

Sponsorlu Bağlantılar
6.0 Build 1
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Restore Point Creator Windows sistemler için gelişmiş ve hızlı sistem geri yükleme noktası oluşturma programıdır. Bu program sistem geri yükleme noktası oluşturmak ve geri yükleme noktaları üzerinde yönetim imkanı sunan faydalı bir programdır. Eğer sistem geri yükleme noktası oluşturma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iyi bir yardımcı olacaktır.

Bilgisayarınızda bir büyük bir değişiklik yapacağınız zaman veya herhangi bir nedenden dolayı sistem geri yükleme noktası oluşturmayı her zaman tavsiye ederiz. Çünkü sistemde oluşabilecek herhangi bir sorun, çökme gibi durumlarda sistemi geri yüklemek mümkün olur.

Windows’un tüm sürümlerinde sistem geri yükleme özelliği mevcuttur. Windows 10 sistem geri yükleme noktası oluşturma yazımızdan faydalanabilirsiniz. Peki bu sistem geri yükleme noktası oluşturma programını niye kullanayım? Windows sistem geri yükleme noktaları üzerinde değişiklik yapılmasına izin vermez. Sistem geri yükleme noktaları üzerinde değişiklikler yapmak için Restore Point Creator yardımcı olacaktır.

Restore Point Creator Windows 10 de dahil olmak üzere, hızlı bir şekilde Windows işletim sisteminin tüm son sürümlerinde sistem geri yükleme noktaları oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır.

Windows için diğer yedekleme ve kurtarma programlarına göz atabilirsiniz.

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturma Nasıl Yapılır?

Restore Point Creator Hakkında Yazılar

Restore Point Creator İçin Yorum Yap