Retrica (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Retrica Ücretsiz Fotoğraf Efekt Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Retrica, Android telefon ve tabletler için sunulan ve fotoğraflarınıza farklı efektler verebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde çekeceğiniz fotoğraflara çeşitli efektler vererek fotoğraflarınıza yepyeni görünümler kazandırabilirsiniz. Yaklaşık 80 özel filtre seçeneğini kullanarak fotoğraflarınızı renklendirin.

Retrica, size fotoğraf çekiminden önce ve sonra filtre uygulamanıza izin veriyor. Uygulama da tamamen profesyonel bir şekilde tasarlanmış filtreler mevcuttur. Retrica ile vintage stili fotoğraflar çekebilir, harika fotoğraf kolajları oluşturabilir, fotoğraflarınıza çerçeve ekleyebilirsiniz. 80 vintage filtresinden 55’ini ücretsiz olarak, 25’ini de Pro sürüme yükselterek kullanabilirsiniz.

Android için Retrica uygulaması ile güzel fotoğraflar, kolajlar, videolar ve hatta GIF’ler oluşturun. 100’den fazla gerçek zamanlı filtre ile ekranda gördüğünüz görüntüyü yakalayın. Akıllı telefonunuzu eğlenceli düzenlerle dolu kendinize ait bir özçekim kulubesine dönüştürün. Fotoğraf ve selfie’nizi Retrica’nın orijinal Stamp’i ile süsleyin. Facebook ve Instagram gibi favori sosyal medya platformlarınıza anında yükleyin.

Android telefondan çektiğiniz resimler veya galerideki resimlere efekt vermek için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi uygulamalardan biridir. 100’den fazla ve birbirinden farklı filtre ve efektler ile başarılı bir uygulamadır.

Retrica (Android) İçin Yorum Yap