Retrica (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.3
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Retrica Ücretsiz Fotoğraf Efekt Uygulaması

4/5, Toplam: 3 kişi

Retrica, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için sunulan fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı güzel bir şekilde şekillendirebilir ve paylaşabilirsiniz. Bence fotoğraflara efekt vererek onlara farklı güzellikler katmanın yanı sıra paylaşarak sevincimize birilerini ortak etmek de bir o kadar güzel. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli filtreler ile fotoğraflarınıza farklı efektler verebilirsiniz.

Retrica içinde mevcut olan birçok filtre ile fotoğraflarınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafın dışında kalan kısımları bulanıklaştırma, fotoğrafları siyah beyaz yapma, sepya tonlarına çevirme, farklı renklere kayan fotoğraflar hazırlama gibi özellikler uygulamayı popüler yapmaktadır.

Retrica’da fotoğraf kesme özelliği de mevcuttur. 1:1 oranında fotoğraflarınızı keserek fotoğraftaki istenmeyen bölgelerden kurtulabilirsiniz.

iPhone, iPad için Retrica uygulaması ile güzel fotoğraflar, kolajlar, videolar ve hatta GIF’ler oluşturun. 100’den fazla gerçek zamanlı filtre ile ekranda gördüğünüz görüntüyü yakalayın. Akıllı telefonunuzu eğlenceli düzenlerle dolu kendinize ait bir özçekim kulubesine dönüştürün. Fotoğraf ve selfie’nizi Retrica’nın orijinal Stamp’i ile süsleyin. Facebook ve Instagram gibi favori sosyal medya platformlarınıza anında yük

Retrica (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap