Revealer Keylogger Free

Sponsorlu Bağlantılar
2.10
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Keylogger, Klavye ve Masaüstü Ekran Kaydedici Program

Revealer Keylogger Free Edition otomatik olarak tüm klavye tuş vuruşlarını günlük tutarak, bir metin dosyasına kaydetmek ve düzenlemek için imkan sağlayan ücretsiz keylogger, klavye kaydedici uygulamasıdır. Güçlü algoritması ile hangi uygulama olursa olsun (Skype, Facebook, MSN, AOL, ICQ, AIM, GTalk, vb), şifreleri de dahil olmak üzere klavyede yazdığınız her şeyi kaydedebilirsiniz.

Arayüz şifre korumalı ve Windows başladığında otomatik olarak başlatılacak şekilde yapılandırılmış bir program olabilir. Otomatik ekran görüntüsü özelliği sayesinde bilgisayarınızda yapılan tüm eylemleri izleyebilirsiniz. Bu sayede masaüstünde yapılan her şeyi kaydeder.

Ücretsiz sürümünde birkaç ek özellik devre dışı bırakılmıştır ve gizli modda çalıştıramazsınız. Klavyede yaptığınız her şeyi yakalamak için yararlıdır, örneğin yazdığınız yazıları otomatik olarak yedekler.

Revealer Keylogger Free Windows Görev Yöneticisi, Windows Gezgini veya Kayıt defteri gibi Windows araçların görünmez kalmasını sağlayan özel bir koruma özelliklerine sahiptir.

Not: Bu bir keylogger uygulaması olduğundan bu yazılımı yüklediğinizde, çoğu antivirüs programları sizi uyaracaktır. Yine de virüs kontrolünden geçirmenizi tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Revealer Keylogger Free İçin Yorum Yap