RGS-AvaCam

Sponsorlu Bağlantılar
3.7.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasından Video Kaydetme Programı

RGS-AvaCam web kamerasından (veya herhangi bir diğer video kaynağından) fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Otomatik olarak belirli bir klasöre kaydetmenizi sağlar. Otomatik olarak talep üzerine her X saniyeden veya hareket algılandığında anlık ekran görüntüleri yakalayabilir. Görüntüler özelleştirilebilir sıkıştırma düzeyleri ile JPG veya BMP formatında kaydedilir. Dahili görüntü tarayıcı yakalanan ekran görüntülerini görüntülemek ve düzenlemek için izin verir.

Anlık ekran görüntüleri almaya ek olarak, ayrıca kameradan video kaydetmek için RGS-AvaCam programını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarın web kamerası ile fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için kullanımı kolay bir programdır. Dilerseniz bilgisayarın kamerasını gözetim sistemi, yani güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz. Eğer bir web kamerası veya bilgisayarınıza bağlı herhangi bir video yakalama aygıtı varsa, RGS-AvaCam sadece bu cihazı yakalar, bu cihazdan aldığı video veya görüntülerden kayıt yapma, video veya resim olarak kaydetmeyi sağlar.

RGS-AvaCam İçin Yorum Yap