RoboSizer 1.0.9.3 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

RoboSizer: Otomatik Resim Boyutlandırma ve Optimize

RoboSizer resimleri e-posta ile göndereceğiniz, web’e yükleyeceğiniz veya anlık mesaj yoluyla paylaşacağınız zaman otomatik resimlerinizi yeniden boyutlandırma yapan, eşsiz bir resim boyutlandırma programıdır. Manuel resim boyutlandırma gereksinimini tamamen ortadan kaldırır.

E-posta veya anlık iletilere görüntüleri eklediğiniz zaman veya favori web sitelere (Flickr, Facebook vb) yükleyeceğiniz zaman program otomatik olarak resimleri yeniden boyutlandıracak. Dijital kameradan tam boyutlu görüntülere kıyasla, görüntüleri 10 kat daha hızlı upload edebilir ve depolama alanı için yüzde 90’dan fazla tasarruf sağlar.

Görüntü paylaşımına bağlı olarak, farklı yeniden boyutlandırma profilleri arasından seçim yapabilirsiniz. RoboSizer e-posta, Flickr, anlık mesajlaşma, forum yüklemeleri için yeniden boyutlandırma ayarları içerir ve (isterseniz) kolayca uygulamayı özelleştirmek için kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Acemi kullanıcılar için kullanımı son derece kolaydır, sadece RoboSizer ile yapmanız gereken resimleri yüklemek ve varsayılan ayarları kullanmak. Gelişmiş kullanıcılar mevcut profillerini özelleştirmek veya kendi profillerini oluşturabilir.

Program tüm popüler tarayıcıları (Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome), çok sayıda e-posta programları (Outlook, Webmail, Gmail, Yahoo) ve en anlık mesajlaşma (Skype, ICQ vs) da dahil olmak üzere, 40’tan fazla uygulamayı desteklemektedir.

RoboSizer ücretsiz kullanmak için;

Sürümünü kaydetmek ve deneme sınırlamalarını devre dışı bırakarak ücretsiz kullanmak için, aşağıda gösterildiği gibi kodunu girin:

User: freeuser

Registration code: 000014-H44DJ8-VQC39X-678RVJ-XBP7DZ-E4VTX7-BJNHN5-T7YRQ0-MMT194-3MYFJV

RoboSizer – Ekran Görüntüsü

robosizer-indir

RoboSizer 1.0.9.3 İndir İçin Yorum Yap