RocketCake (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
1.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Web Sitesi Yapma Programı

RocketCake duyarlı web siteleri oluşturmak için ücretsiz bir web editörüdür. Yeni başlayanlar ve profesyonel web geliştiricileri için de uygundur. Programlama bilgisi olmayanlar bile kolayca web sitesi yapma imkanı sunar. RocketCake herhangi bir kodlamaya gerek kalmadan duyarlı, şablon tabanlı web sitesi oluşturmak için olanak sağlayan bir Windows sistemler için WYSIWYG HTML editörüdür.

RocketCake ile web sitesi hazırlamak çok kolay. Şablon stilini seçin ve özelleştirin veya sıfırdan yeni bir tasarım oluşturun. Metin içeriğine, görüntüler, galeri, slayt gösterileri, YouTube videoları, Flash, düğmeler-butonlar, HTML5 ses / video, tablolar ve diğer birçok gelişmiş sayfa öğeleri ekleyebilirsiniz.

HTML ya da CSS bilgisi gerektirmeden, sadece sayfa öğelerini sürükleyin ve serbestçe gerçek zamanlı sayfa önizlemesinde sayfa öğelerini düzenleme yapabilirsiniz.

Bitmiş web sitesini sabit diskinize yerel olarak yayınlanabilir veya seçtiğiniz bir FTP sunucusuna doğrudan yüklenebilir. Web formları, PHP kod, Java uygulamaları, navigasyon menüler, kayan elemanlar ve daha fazlası için destek içerir.

Ücretsiz web sitesi yapma programı arayanlar için RocketCake yazılımını denemelerini tavsiye ederiz. Kolay ve hızlı bir şekilde herhangi bir kod bilgisi olmadan web sitesi hazırlayabilirsiniz.

RocketCake (Windows) İçin Yorum Yap