RocketDock

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Mac benzeri animasyonlu uygulama başlatıcı

4/5, Toplam: 1 kişi

RocketDock, Windows sistemler için, bir Mac OSX işletim sistemindeki standart arayüze benzer bir animasyonlu uygulama başlatıcısı veya platform arabirimi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Menü stili sürükleyip bırakan bir uygulama başlatıcısı olan RocketDock, yüklü programları temsil eden dock üzerindeki çeşitli minyatür resimleri kaydırmasına izin verir. Geliştiricilerin bir video öğreticisi, bu programın ana özelliklerinden bazılarını gösteriyor; bunlara Windows’u en aza indirme özelliği dahildir. En aza indirgenmiş olan Windows, simge durumuna küçültülmüş bir ekranda etkin videolu canlı akışlı küçük resim olarak görünür.

RocketDock’un diğer temel özellikleri, bir kullanıcı komutunun zaten çalışmakta olan bir programın bir sürümünü açıp açmadığını veya yeni başlatılan bir pencereyi kontrol etmeyi denetleme yeteneğini içerir. PC kullanıcılarına Apple ürünlerinde bulunan bazı görsel deneyimle daha fazla esneklik sağlayan mouseover özelliklerinde otomatik gizleme ve açılır pencereler gibi çeşitli özelleştirmeler vardır.

RocketDock, klasörleri, uygulamaları başlatabileceğiniz ve yine OS X’in Dock’u gibi çekici, kolayca uyarlanmış bir platformdur. Windows’u RocketDock’a küçültebilirsiniz. İster yeni bir grafik uygulama başlatıcısı bulmaya ya da tanıdık bir yüz arayan Mac’tan Windows’a geçiş yapan bir tarayıcınız olsa da, RocketDock çok kaygan (ve nispeten hafif) bir araçtır.

RocketDock ücretsiz olarak indirilebilir. Sadece Windows sistemlerde çalışmaktadır. Sizde Mac sistemlerdeki gibi uygulama başlatıcısı arıyorsanız RocketDock en iyi seçimdir.

RocketDock İçin Yorum Yap