Rollback XP 1.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Rollback XP: Windows XP Sistem Geri Yükleme Programı

Rollback XP, Windows XP sistemine sahip bilgisayarlar için güvenlik ve koruma amacı ile yeni tasarlanmış ücretsiz sistem geri yükleme programıdır. Microsoft Windows XP desteğini tamamen kaldırdı ve artık XP bilgisayarlar tam anlamı ile güven içinde değil. Çünkü bir sistem sorunu, çökme veya herhangi bir durumdan dolayı XP sisteminiz kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle sistem geri yükleme aracının olması gerekir.

Rollback XP 2014 Ağustos ayı itibari ile yeni geliştirilen bir yazılımdır. Bu program sayesinde artık gönül rahatlığı ile XP bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Virüs bulaşmış olabilir, sistem çökebilir veya bilgisayarınız hiç açılmayabilir. Rollback XP yaşanabilecek tüm sorunlarda sizi kurtarmayı sağlayacaktır.

Rollback XP ile dakika, saat, gün, hafta, ay gibi herhangi bir zamana sistem geri yüklemesi yapabilirsiniz. Bilgisayara ilk yüklediğiniz anda sistem geri yükleme noktası oluşturacaktır. Bundan sonra artık dilerseniz kendiniz sistemin görüntüsünü alabilirsiniz veya programın zamanlayıcı özelliği sayesinde otomatik olarak sistem görüntüsünü almayı sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak Windows XP sistem geri yükleme noktası oluşturmak ve sistem geri yükleme yapmak için Rollback XP her XP bilgisayarda olması gereken bir programdır.

Rollback XP – Ekran Görüntüsü

rollback-xp-indir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Rollback XP 1.0 İndir İçin Yorum Yap