Roman Özetleri

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Türk Roman Özetleri Uygulaması

Roman Özetleri Türk edebiyatında önemli bir yere sahip olan romanların özetlerini bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Roman Özetleri size Türk edebiyatı ile ilgili en önemli yazarların romanlarına ait olan özetleri sunmaktadır. Teknoloji gerçekten mükemmel bir hal almış. Android akıllı telefon ve tablete indirerek ünlü yazarların Roman özetlerine hemen ulaşın.

Roman Özetleri kullanımı çok kolay ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde size oldukça yardımcı olacaktır. Uygulama size mevcut roman özetlerini sunduğunu gibi yeni eklenenleri de görmeniz için seçenek sunmaktadır.

Uygulama Halit Ziya Uşaklıgil, Eylül – Mehmet Rauf, Hayat-ı Muhayyel – Hüseyin Cahit Yalçın, Mürebbiye – Hüseyin Rahmi Gürpınar, Şıpsevdi – Hüseyin Rahmi Gürpınar, Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç – Hüseyin Rahmi Gürpınar, Şehir Mektupları – Ahmet Rasim, Kiralık Konak – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Sodom Ve Gomore – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Yaban- Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Nur Baba – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Hüküm Gecesi – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Bir Sürgün – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Ankara – Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Memleket Hikâyeleri dahil olmak üzere ortalam 150 civarında Roman özeti yer almaktadır.

Roman Özetleri İçin Yorum Yap