RonyaSoft Poster Printer

Sponsorlu Bağlantılar
3.02.04
Sponsorlu Bağlantılar

Posterler ve Afişleri Yazdırma Programı

RonyaSoft Poster Printer (eski adıyla ProPoster) düzenli boyut yazıcı kullanarak, poster ve afişlerin sorunsuz yazdırılmasını sağlar. Program ile hazır şablonlardan veya özel tasarımınız ile yapacağınız afişleri ve posterleri sorunsuz bir şekilde yazıcıdan çıkmasını sağlayacaktır.

Programa yüksek çözünürlüklü bir görüntü yükleyebilirsiniz. Büyük görüntüler birden fazla standart boyutlu sayfalara otomatik bölünür. Normal kağıda geniş formatlı grafik yazdırmak mümkündür. 10 x 10 metreye kadar büyüklüklerde özel geniş formatlı posterleri yazdırabilirsiniz. Hazırladığınız poster ve afişleri/banner pdf ve jpg, png, tiff görüntüsü olarak kaydedebilirsiniz. TWAIN kaynaklar için destek içerir (tarayıcılar ve dijital kameralar). Metrik ve İngiliz ölçüleri (mm, cm, inç) destekler.

Afiş, banner veya posterleri yazdırmak için normal bir yazıcı gerekir (US Letter, DIN A5, A4 veya A3 kağıt biçimi) ya da büyük boyutlu çizici (DIN A2, A1 veya A0 kağıt formatı). Poster maker yazılımının HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother, ve diğerleri gibi yazıcı satıcılarının çeşitli destekler.

Poster, afiş, banner hazırlamak için RonyaSoft Poster Designer yazılımını deneyebilirsiniz.

RonyaSoft Poster Designer
Özel Afiş ve Poster Tasarımları Hazırlama Programı

RonyaSoft Poster Printer Hakkında Yazılar

RonyaSoft Poster Printer İçin Yorum Yap