Rotate Video 360 İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Rotate Video 360: Video Döndürme ve Kesme

Rotate Video 360, iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz ve videolarda döndürme ve kesme işlemleri yapabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde videolarınızda döndürme ve kesme işlemleri yaparak farklı düzenlemeler yaparak yepyeni videolar ortaya çıkarın.

Bazı zamanlar çektiğiniz videolarınızı çektikten sonra hoşunuza gitmeyen açıdan çekmiş olduğunuzu fark edersiniz. İşte böyle durumlar da moralinizi bozmayın. Bu gibi durumlarda videoları düzenlemek için Bilgisayar programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak Bilgisayarlar ebat bakımından büyük olduğundan her an yanımızda taşıyamıyoruz. Böylelikle Rotate Video 360 gibi uygulamalar imdada yetişmektedir.

Uygulama cihazınız da mevcut olan videoları 90, 180, 270 veya istediğiniz açı derecesini yazarak döndürebilirsiniz. Ayrıca videolarınız da istemediğiniz bölümleri de keserek kısaltabilirsiniz. Düzenlediğiniz videolar ayrı bir klasörde saklanmakta. Dilerseniz bu videoları “Export” seçeneğini kullanarak fotoğraf galerinize kaydedebilmektesiniz.

Rotate Video 360 Ekran Görüntüleri

Rotate Video 360

Rotate Video 360 İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap