Royal Revolt İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Royal Revolt: Windows 8.1 Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

Royal Revolt oyunu Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun 3D grafikler ve sezgisel dokunuş ve/veya mouse kontrolleri ile seveceğinizi düşündüğüm oyunlardan bir tanesidir. Royal Revolt görsellik açısından oldukça zengin bir yapıya sahip. Royal Revot oyunun Türkçe dil seçeneğini de desteklemesi ayrı bir güzellik olarak dikkat çekiyor.

 Royal Revolt kule savunma oyununun içeriğinden bahsedecek olursak;

Yeteneklerini geliştirmek amacıyla baban tarafından Bogsmarts denilen yatılı bir okula gönderilen genç bir prens’sin. Faket geri döndüğünde herşey değişmişti. Baban ölmüş ve akrabaların krallığınızı kendi aralarında paylaşmış ve seninde okula geri dönmeni, bu işleri kendilerine bırakmalarını söylediler. Ama geçen zaman da sen artık büyüdün ve  birkaç sadık asker topladın ve kötü kalpli akrabalarını kalelerinden atmak için yola koyuldun.

Royal Revolt, harika 3D grafikler ve sezgisel dokunuş ve/veya mouse kontrolleri ile Windows için yepyeni bir ters kule savunma oyunu! Babanın tahtını çalan açgözlü akrabalarına karşı zafer kazanmak için askerlerine öncülük et.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  •  Ücretsiz
  •  Türkçe
  •  Birliklerini yönetmek için basit dokunuş ve/veya mouse kontrollerini kullan
  •  İyileştirme, şaşırtma veya yok etme için savaş sihrini kullan
  •  Kahramanını, şövalyelerini ve büyülerini yükselt
  •  Kral olmak için 58 kalenin tümünü fethet

Royal Revolt Ekran Görüntüleri

Royal-Revolt

Royal Revolt İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap