Royal Revolt İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.5/5, Toplam: 2 kişi

Royal Revolt: Windows Phone için Kule Savunma Oyunu

Royal Revolt Indır

Royal Revolt, Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz bir ters kule savunma oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyun mükemmel 3D grafikler ve sezgisel dokunuş kontrolleri ile oynayabilceğiniz bir oyundur.Oyunda aç gözlü akrabalarınız babanızın tahtını çalmıştır. Sizin de yapmanız gereken bu akrabalarınıza karşı zafer kazanmak için askerlere öncülük etmeniz gerekiyor.

Bugüne Kadar Olanlar Şunlardır;

Babanız genç bir Prens olan sizi şımarık ve yeteneksiz genç aristokratların kaldığı yatılı bir okul olan Bogsmarts‘ta sihir öğrenmeye göndermiştir. 2 sene büyü eğitimi aldıktan sonra geri döndüğünüzde babanızın toprağında hiç bir şey eskisi gibi değildir.

Baban ölmüş, çirkin hala ve amcaların Krallığı kendi aralarında bölüşmüştü. Sinir krizi geçirdin ama nafile: Akrabaların okuluna dönmeni ve politikayı büyüklerine bırakmanı tavsiye ettiler. Ama sen artık kocaman adam oldun. Değerli oyuncak ayını sattın, birkaç sadık asker topladın ve kötü kalpli akrabalarını kalelerinden atmak için yola koyuldun.

Babandan sana kalanları geri alman gerekiyor. Haydi sana başarılar…

Royal Revolt Nasıl Oynanır?

  • Birliklerini yönetmek için dokunuş kontrollerini kullan
  • İyileştirme, şaşırtma veya yok etme için savaş sihrini kullan
  • Kahramanını, şövalyelerini ve büyülerini yükselt
  • Kral olmak için 58 kalenin tümünü fethet

Royal Revolt İndir (Windows Phone)” İçin Bir Cevap

Royal Revolt İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap